Wiosna

Czapki dla dzieci wiosenne

Kiedy temperatura po zimie zaczyna rosnąć zdejmujesz grube ubrania sobie i dzieciom. Jednak pamiętaj, aby robić to stopniowo. Również z czapki nie rezygnuj od razu, kiedy zrobi się cieplej. Rozwiązaniem na problem przejścia pomiędzy zimą i latem są czapki dla dzieci wiosenne. Są lżejsze niż czapki zimowe więc dziecko nie przegrzewa się, a jednocześnie jest chronione przed obecnym jeszcze chłodem. Czapkolandia oferuje nakrycia głowy doskonale dopasowane do pogody, ale też zmieniającej się mody. W sezonie wiosennym pojawiają się nowe kolory i wzory. U nas znajdziesz wybór, który pozwoli dziecku wyglądać bardzo stylowo.

Dlaczego czapki dla dzieci wiosenne są w kompletach z kominem?

Nie tylko w naszej ofercie znajdziesz czapki dla dzieci wiosenne sprzedawane w kompletach z kominami lub szalikami. Na tej opcji korzystasz podwójnie. Ze względu na wiosenne wiatry szyja dziecka powinna być osłonięta. Dzięki kompletowi nie musisz szukać dwóch produktów. Jest to też gwarancja stylu – kupowane razem komin i czapka będą do siebie doskonale pasować. Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka, dając mu wspaniałej jakości ubrania, w których będzie wyglądać cudownie. Nauczysz w ten sposób malucha tego, jak należy dbać o siebie i wyrobisz jego poczucie estetyki. Wybieraj mądrze czapki dla dzieci wiosenne, a zyskasz naprawdę wiele.

Czapki dla dzieci w różnym wieku wiosenne

Robimy wszystko, aby dać Twojemu dziecku to, co najlepsze. Nasze czapki dziecięce wiosenne są nie tylko stylowe, ale i zrobione ze świetnych materiałów. Chronią przed chłodem i przegrzaniem jednocześnie, a do tego są miękkie i przyjemne w dotyku. Sprawia to, że dziecko chętnie je nosi i nie czuje dyskomfortu, ani drapania. Oferta ta dostępna jest dla wielu maluchów, bo czapki dziecięce wiosenne mamy w rozmiarach 40-48 oraz 48-56 cm. Udostępniamy też różne kolory, aby czapkę dla siebie znalazły wszystkie dzieci. Ubierzesz z nami chłopca i dziewczynkę, aby mogli dobrze wyglądać w drodze do przedszkola lub szkoły i mieć ochronę przed wiatrem i mrozem w czasie zabawy na powietrzu.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Czapka beanie damska gładka bawełniana BEŻOWY (54-60)

29,90

Czapka beanie damska gładka bawełniana CZARNY (54-60)

29,90

Czapka beanie damska gładka bawełniana KHAKI (54-60)

29,90

Czapka beanie damska gładka bawełniana PUDROWY RÓŻ (54-60)

29,90

Czapka beanie damska gładka bawełniana MIODOWY (54-60)

29,90

Czapka + Komin komplet gładki KHAKI

47,90

Czapka + Komin komplet gładki GRANATOWY

47,90

Czapka + Komin komplet gładki MIODOWY

47,90

Czapka + Komin komplet gładki SZARY

47,90

Czapka + Komin komplet jednowarstwowy KARMELOWY

49,90

Czapka + Komin komplet jednowarstwowy PUDROWY RÓŻ

49,90

Czapka + Komin komplet jednowarstwowy SZARY

49,90