Lato

Czapki dla dzieci na lato

W zimne i wietrzne dni nikt nie ma wątpliwości, czy zakładać dziecku czapkę. Ale czapki dla dzieci na lato są równie potrzebne. Głowa malucha powinna być chroniona przed nadmiernym promieniowaniem UV. Wspierasz w ten sposób samopoczucie dziecka i jego rozwój. Zobacz, jakie cudowne nakrycia na dziecięcą główkę przygotowaliśmy. Wybierz dla swojego szkraba takie, które będzie wygodne, skuteczne i piękne. Zadbaj o dziecko na wielu poziomach jednocześnie. Chroń je przed przegrzaniem, rozwijając gust i poczucie stylu wybierając spośród pięknych wzorów na naszych czapkach dziecięcych na lato.

Czapki dla dzieci na lato – chroń głowę chłopca i dziewczynki

Najważniejsze jest to, aby czapki dla dzieci na lato skutecznie osłaniały głowę przed słońcem. Ich noszenie chroni przed przegrzaniem, które może być niebezpieczne. Zabezpieczaj więc swojego malucha od pierwszych dni życia. Nasze czapeczki dla dzieci na lato są dostępne w rozmiarze 40-54 cm i dają dużą osłonę. Nie zapominamy też o stylu. Skorzystaj z naszej oferty, aby dziecko było osłonięte, a przy tym doskonale się prezentowało. Oferujemy czapki dziecięce w wielu kolorach i z nadrukami dla chłopców i dziewczynek, a także uniwersalne czapki w zwierzątka i gładkie. U nas zaspokoisz nie tylko najważniejszą potrzebę, ale też te, które mogą być pominięte – z nami nie muszą!

Czapki na lato dla dzieci – wygoda zapobiega zdejmowaniu

Chyba każdy rodzic zna ten problem – zakładasz dziecku czapkę, a ta za chwilę jest zrzucana z głowy. Bardzo często jest to spowodowane niewygodą. Żeby czapki dziecięce na lato pozostały na swoim miejscu, muszą być uszyte z odpowiednich materiałów i w taki sposób, aby nie podrażniać delikatnej skóry dziecka. Nasze propozycje mają ciekawe kształty, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również pozwalają umieścić szwy w miejscach, w których nie będą drapać malucha. Czapki dla dzieci na lato robimy z bawełny, która jest miękka i przyjemna. Twoja pociecha zapomni, że ma coś na głowie i nie będzie zdejmować czapki, która da skuteczną ochronę.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Chustka z daszkiem, bawełna – różowy

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – miętowy

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – pudrowy róż

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – turkus

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – lila

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – szary

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – króliki

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – koty

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – zwierzątka na miętowym tle

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – minnie z różową kokardką

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – korony

19,90

Chustka z daszkiem, bawełna – kolorowe dinozaury

19,90