O nas

cześć,
tu Marlena i Dominik!

Jesteśmy pomysłodawcami i właścicielami marki Czapkolandia i bardzo nam miło,
że chcesz poznać nas bliżej.

Z przekonania do rzeczy pięknych, postanowiliśmy założyć rodzinną firmę, produkującą wyjątkowe czapki na każdą porę roku, emanujące ciepłem i niepowtarzalnym urokiem, wykonane jedynie z wysokiej jakości materiałów.

Jako rodzice Maksa i Bianki doskonale rozumiemy dziecięcy świat, a zarazem wymagania, potrzeby i troski osób dorosłych. Dlatego też każda nasza czapeczka powinna być dopracowana, estetyczna i wygodna, ale też ciepła oraz wyróżniająca się starannym wykończeniem.

Historia

Decyzja o założeniu firmy kiełkowała w nas od dawna, właściwie od urodzenia naszych dzieci – Maksa i Bianki. Postanowiliśmy tworzyć produkty, które będą chronić małe główki, a także estetycznie wyglądać z każdą stylizacją.

Dominik może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sektorze handlowym i zarządzaniu firmą, natomiast Marlena uważnie śledzi trendy i ma niezłą intuicję. Połączyliśmy konsekwencję i odpowiedzialność z wyjątkowym poczuciem estetyki oraz perfekcjonizmem w stosunku do każdej zaprojektowanej czapki.

Za każdą z nich kryje się osobna historia: począwszy od pierwszej i ostatniej kreski projektu, poprzez dobór starannie wyselekcjonowanych materiałów, aż do wszycia firmowej metki. Za każdą z nich stoi również wieloletnie doświadczenie specjalistów związanych z branżą odzieżową, z którymi współpracujemy już od wielu lat.

Misja

Naszą misją jest tworzenie produktów klasy premium w atrakcyjnej cenie.

Kiedy urodziły się nasze dzieci, okazało się, że niełatwo jest znaleźć dobre jakościowo czapki. Jeśli były tanie, materiał był niskiej jakości, a wykończenie – niezbyt staranne. Podobnie wyglądało to w przypadku produktów ze średniej półki cenowej. Dobre jakościowo były jedynie najdroższe czapki, które kosztowały jednak zbyt dużo dla większości polskich klientów.

Zdecydowaliśmy się wypełnić tę niszę i produkować czapki, wykorzystując najlepsze materiały polskich producentów. Ważne było dla nas także staranne wykończenie. Nasze produkty oferujemy jednak w cenie optymalnej dla większości Klientów.

Filozofia i wartości

Nasza filozofia jest prosta – stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie Klienta z jakości obsługi. Ważna jest dla nas pełna odpowiedzialność za produkt: począwszy od wyboru samych materiałów, poprzez produkcję i sprzedaż aż do momentu użytkowania przez Klienta.

Istotny jest dla nas każdy detal, dlatego starannie opracowujemy produkty, wykorzystując wysokogatunkowe dzianiny oraz umiejętnie dobierając kroje. Zależy nam, aby nasze czapki były nie tylko praktyczne i ciepłe, ale wyróżniały się piękną kolorystyką i uniwersalnym wzornictwem.